fbpx

Nová ŠKODA KAMIQ přijíždí!

ŠKODA KAMIQ

Vážení zákazníci,


blíží se česká premiéra dlouho očekávané novinky z dílny ŠKODA AUTO, přijíždí nová ŠKODA KAMIQ!


Kdy ji můžete poprvé spatřit? I my jsme byli nedočkaví, proto jsme zažádali o výjimku a vůz vám představíme v předpremiéře již 31. 8. na akci Loučení s prázdninami. Poslední prázdninovou sobotu mezi 10 – 13 hodin nás najdete na náměstí Palackého v Kralupech nad Vltavou (před kostelem), kde kromě prezentace tohoto vozu postavíme mobilní dopravní hřiště a budeme mít připravena kola a odrážedla pro všechny malé cyklisty. Stavte se za námi a buďte tak mezi prvními, kdo si nový vůz ŠKODA KAMIQ prohlédne!


Oficiální uvedení tohoto vozu na trh a zároveň i den, kdy začnou předváděcí jízdy je středa 4. 9.V AUTO KRALUPY bude vůz ŠKODA KAMIQ připraven k testovacím jízdám od ranních hodin. Přijďte se svézt, vyzkoušet si technologie, kterými je tento nový vůz vybaven a zeptat se na tu nejlepší nabídku. 


Nová ŠKODA KAMIQ, první crossover od značky ŠKODA je kombinací SUV a praktického městského vozu. Stejně jako u dalších modelů ŠKODA je i zde bezpečnost na prvním místě. KAMIQ vám nabízí 9 airbagů a pokročilé jízdní asistenční systémy včetně asistenta změny jízdního pruhu nebo proaktivní ochrany cestujících. Vůz se dovede díky moznosti nastavení tuhosti tlumičů a regulaci sportovního podvozku dokáže přizpůsobit se vašemu stylu jízdy. Motory, které nabízí, jsou výkonné a zároveň úsporné, všechny mají přímé vstřikování a turbodmychadlo a splňují nejpřísnější emisní normy. Vše, co ve svém voze opravdu potřebujete, najdete již v základní výbavě. Elektricky ovládaná okna, tempomat, klimatizace, infoteinment Swing včetně možnosti komfortního telefonování nebo zrcadlení vašeho telefonu. 


Těšíme se na viděnou.

Váš autorizovaný partner ŠKODA:


AUTO KRALUPY a.s.

Mgr. Barbora Janošová, ředitelka společnosti